Diamond Roulette

Mängureeglid (1.0 - 16/04/2021)

1. Ülevaade

Diamond Roulette on teie ülesandeks arvata ära, millisesse numbripesasse jääb kuul pidama. Diamond Roulette versioonis on ainult üks null ja rohkem võiduvõimalusi kui Ameerika ruletis, kus on kaks nulli.

2. Üldandmed

Märkus: Žetoonide väärtused on esitatud teie valuutas. Näiteks, kui teie valuutaks on EURO, tähendab 0,1, et žetooni väärtuseks on 0,1 EUROT.

Ruletitüüp:

Diamond Roulette

Mängija võiduprotsent:

97,30%

Mäng katkestatakse, kui te ei ole teatud arvu järjestikuste minutite jooksul aktiivne (see arv sõltub pädevusest). Sessiooni taastamise funktsioon salvestab mängu edenemise, nii et järgmisel korral, kui mäng on laaditud, saate jätkata sealt, kus te pooleli jäite.

Tehniliste probleemide korral, kui serveriga ühendatud mängitava mängu ühendus katkeb, salvestatakse mäng automaatselt ja laaditakse järgmine kord, kui luuakse mängu serveriga ühendus. 30 sekundi jooksul pärast ühenduse katkestamist ei ole teil mängu serveriga võimalik uuesti ühendust võtta.

Märkus: Rikke korral kõik maksed ja mängud tühistatakse. Kõik veel kinnitamata panused tühistatakse ja kõik veel arveldamata panused tagastatakse.

3. Panuste tüübid

3.1. Sisepanused

3.2. Välispanused

3.3. Prantsuse panused

Seda tüüpi panuse tegemiseks klõpsake panustamispaigutusel soovitud alale. Kõik Prantsuse või Välise osa panused tehakse lisaks juba tehtud standardpanustele.

Märkus: Mobiiliversioonis näidatakse kõiki ruleti pikendusel tehtud panuseid ka põhipaigutusel.

3.4. Minimaalsed ja maksimaalsed panused

MIN - tähistab Minimaalset panust, mida võib asetada igale üksikule panustamiskohale olenemata, kui palju numbreid see katab.

MAX - näitab Maksimaalset panust, mida on suvalisele otse numbri kohale asetada. Kõrgemad panused on lubatud panustamiskohtades, mis katavad rohkem kui ühte numbrit.

Märkus: Panused seiskuvad, kui on jõutud Maksimaalse panuseni, mille puhul ilmub praeguse panusekoha kohta hüpiksõnum Maksimaalne panus.