Diamond Roulette

Zasady gry (1.0 - 16/04/2021)

1. Informacje ogólne

W Diamond Roulette gracz stara się przewidzieć numer, na którym zatrzyma się kula. W Diamond Roulette wersji jest tylko jedno zero, a gracz ma większe szanse na wygraną, niż w amerykańskiej ruletce, w której są dwa zera.

2. Ogólny opis

Uwaga: Wartości żetonów są wyrażane w wybranej walucie. Przykładowo, jeśli waluta to EURO, wartość 0,1 żetonu wynosi 0,1 EURO.

Typ ruletki:

Diamond Roulette

Zwrot dla gracza:

97,30%

Gra rozłącza się po upływie określonej liczby minut bezczynności (liczba rożni się w zależności od jurysdykcji). Dzięki funkcji odzyskiwania sesji postępy zostaną zapisane, aby umożliwić kontynuację gry od momentu, w którym została ona przerwana.

W przypadku problemów technicznych powodujących utratę połączenia z serwerem gra jest automatycznie zapisywana i zostanie automatycznie załadowana przy następnym połączeniu z serwerem. Przez pierwsze 30 sekund po rozłączeniu nie ma możliwości ponownego połączenia się z serwerem.

Uwaga: W przypadku awarii wszystkie wypłaty i gry zostają unieważnione. Wszystkie niezaakceptowane dotychczas zakłady zostaną unieważnione. Wszystkie nierozstrzygnięte zakłady zostaną zwrócone.

3. Typy zakładów

3.1. Zakłady wewnętrzne

3.2. Zakłady zewnętrzne

3.3. Zakłady francuskie

Aby wnieść zakład tego typu, kliknij odpowiedni obszar układu zakładów. Wszystkie zakłady francuskie i sąsiedzkie są wnoszone dodatkowo do wniesionych już standardowych zakładów.

Uwaga: Zakłady wniesione przez tor na urządzeniach przenośnych będą również wyświetlane w głównym układzie.

3.4. Zakłady minimalne i maksymalne

MIN. — oznacza zakład minimalny, który można umieścić w pojedynczym obszarze wnoszenia zakładów, niezależnie od liczby numerów, których dotyczy.

MAKS. — oznacza zakład maksymalny, który można umieścić w obszarze zakładów na numer pojedynczy. Wyższe zakłady można wnosić w obszarach zakładów, które dotyczą więcej niż jednego numeru.

Uwaga: Wnoszenie zakładów zostanie wstrzymane po osiągnięciu wartości zakładu maksymalnego, kwota zakładu maksymalnego jest wyświetlana w wyskakującym okienku i dotyczy bieżącego obszaru zakładów.