European Roulette

Pravidla hry (2.0 - 27/01/2020)

1. Přehled

Ve hře European Roulette se snažíte správně předpovědět číslo políčka, ve kterém se zastaví kulička. Evropská verze rulety má pouze jednu nulu a nabízí vyšší šanci na výhru než americká ruleta, ve které se nacházejí dvě nuly.

2. Všeobecné specifikace

Poznámka: Hodnota žetonů je vyjadřovaná ve vámi zvolené měně. Pokud například používáte euro, hodnota žetonu 0,1 znamená 0,1 eura.

Typ rulety:

Evropská ruleta

Návratnost:

97,30 %

Hra se odpojí, pokud po určitý počet po sobě jdoucích minut neprovedete žádnou akci (konkrétní hodnota se odvíjí od příslušné jurisdikce); funkce pro obnovení relace v takovém případě uloží váš postup hrou, abyste mohli po opětovném načtení pokračovat tam, kde jste skončili.

Pokud by nastaly technické komplikace, v jejichž důsledku by došlo ke ztrátě připojení k hernímu serveru, aktuální stav hry se automaticky uloží a znovu se načte, jakmile se příště k hernímu serveru připojíte. Opětovné připojení k hernímu serveru nelze navázat během prvních 30 sekund po odpojení.

Poznámka: V případě technické poruchy jsou všechny výhry a herní akce prohlášeny za neplatné. Veškeré sázky, které dosud nebyly přijaty, budou prohlášeny za neplatné a dosud nevypořádané sázky budou navráceny na herní účty.

3. Typy sázek

3.1. Vnitřní sázky

3.2. Vnější sázky

3.3. Francouzské sázky

Chcete-li použít tento typ sázky, klikněte v sázkové oblasti do požadovaného pole. Francouzské sázky a sázky na sousedící čísla jsou doplňkem k již podaným běžným sázkám.

Poznámka: V mobilní verzi se sázky podané prostřednictvím závodní dráhy zobrazí též v hlavní oblasti sázek.