European Roulette

Spēles noteikumi (2.0 - 27/01/2020)

1. Pārskats

Eiropas ruletē ir jācenšas paredzēt, pie kura skaitļa apstāsies bumbiņa. Eiropas ruletē ir tikai viena nulle. Šajā spēlē pastāv lielākas izredzes laimēt nekā Amerikāņu ruletē, kurā ir divas nulles.

2. Vispārējās specifikācijas

Piezīme. Norādītās čipu vērtības ir izteiktas jūsu valūtā. Piemēram, ja jūsu valūta ir EIRO, 0,1 čipa vērtība ir 0,1 EIRO.

Ruletes veids

Eiropas rulete

Atdeve

97,30%

Spēles savienojums tiek pārtraukts, ja Jūs neveicat nekādas darbības vairākas minūtes pēc kārtas (konkrētais ilgums var atšķirties atkarībā no jurisdikcijas); sesijas atkopšanas funkcija saglabā spēles stāvokli, lai nākamajā ielādē Jūs varētu turpināt no tā brīža, kad pārtraucāt spēli.

Tehnisku traucējumu gadījumā, kā rezultātā tiek zaudēts savienojums ar spēles serveri, jūsu iesāktā spēle tiek automātiski saglabāta un tiks ielādēta nākamreiz, kad izveidosiet savienojumu ar spēles serveri. Jūs nevarēsiet atjaunot savienojumu ar spēles serveri pirmajās 30 sekundes pēc savienojuma pārtraukuma.

Piezīme. disfunkcijas gadījumā visas izmaksas un spēle tiek anulētas; jebkura likme, kas netika pieņemta, tiks anulēta, jebkura likme, kuras iznākums netika izlemts, tiks atlīdzināta.

3. Likmju veidi

3.1. Iekšējās likmes

3.2. Ārējās likmes

3.3. Franču likmes

Lai veiktu šāda veida likmi, noklikšķiniet vēlamajā vietā likmju galda izkārtojumā. Visas franču un blakus likmes tiek veiktas papildus jau veiktajām standarta likmēm.

Piezīme. Mobilajā versijā visas likmes, kas tiek veiktas, izmantojot celiņu, ir redzamas arī galvenajā izkārtojumā.