Európska ruleta VIP

Pravidlá hry (1.0 - 06/05/2020)

1. Prehľad

V európskej rulete sa pokúšate uhádnuť drážku s číslom, v ktorej sa zastaví guľôčka. Európska verzia rulety má len jednu nulu a ponúka väčšie šance na výhru ako americká ruleta, ktorá má dve nuly.

2. Všeobecné špecifikácie

Poznámka: Hodnoty žetónov sú vyjadrené vo vašej mene. Ak je napríklad vašou menou EURO, hodnota 0,1 žetónu znamená 0,1 euro.

Typ rulety:

európska ruleta

Návratnosť hry:

97,30%

Pripojenie hry sa preruší, ak počas určitého počtu minú nebudete nič robiť (tento počet minút sa mení v závislosti od jurisdikcie); funkcia obnovenia relácie uloží postup hry, takže pri ďalšom spustení hry môžete pokračovať tam, kde ste prestali.

Ak v dôsledku technických problémov dôjde k prerušeniu pripojenia k hernému serveru, hra, ktorú ste hrali, sa automaticky uloží a načíta pri nasledujúcom vytvorení pripojenia k hernému serveru. Po prerušení pripojenia sa počas prvých 30 sekúnd nebudete môcť pripojiť k hráčskemu serveru.

Poznámka: V prípade zlyhania všetky výplaty a hry budú zrušené; akákoľvek stávka, ktorá ešte nebola akceptovaná, bude zrušená a akákoľvek stávka, ktorá nebola uložená, bude vrátená.

3. Typy stávky

3.1. Vnútorné stávky

3.2. Vonkajšie stávky

3.3. Francúzske stávky

Ak chcete uskutočniť tento typ stávky, kliknite na požadovanú oblasť stávkovej plochy. Všetky francúzske stávky a stávky na susedov sa uskutočňujú navyše k už uskutočneným štandardným stávkam.

Poznámka: V mobilnej verzii sa všetky stávky uskutočnené pomocou dráhy zobrazia aj na hlavnej stávkovej ploche.