Blackjack Royal Pairs

Spēles noteikumi (1.0 18/11/2020)

1. Pārskats

Jūs spēlējat mūsu blekdžeka spēli pret krupjē. Krupjē rīcībā ir 8 savā starpā sajauktas kāršu kavas. Blekdžeka spēles mērķis ir savākt kombināciju, kuras vērtība ir pēc iespējas tuvāka 21 (saskaitot visu uz rokām esošo kāršu vērtību), bet nepārsniedz 21.

Piezīme. Norādītās žetonu vērtības ir izteiktas jūsu valūtā. Piemēram, ja jūsu valūta ir EIRO, 1 žetona vērtība ir 1 EIRO.

Blekdžeka veids

Blekdžeks

Kombinācijas

1

Kavas

8

Sajaukšana

pēc katras kārtas

Sadalīšanas opcijas

atļauts sadalīt vienu reizi (vienu kombināciju ne vairāk par 2 reizēm)

Garantija

Vienādas izredzes

Padošanās

Krupjē pārbauda Blekdžeka kārtis

Ja krupjē atklātās kārts vērtība ir desmit vai dūzis, krupjē nepārbauda Blekdžeka kārtis.

Atdeve

Blekdžeks = maks. 99,40%

Royal Pairs = 93,72%

Ja vairākas minūtes netiks veiktas nekādas darbības, savienojums ar spēli tiks pārtraukts (ilgums var atšķirties atkarībā no jurisdikcijas). Sesijas atkopšanas funkcija saglabās pašreizējo spēles stāvokli, tādēļ, kad spēle tiks nākamreiz ielādēta, tā tiks turpināta no tā brīža, kad tika pārtraukta.

Ja savienojums ar spēles serveri tiek zaudēts tehnisku traucējumu dēļ, iesāktā spēle tiks automātiski saglabāta un ielādēta, kad nākamreiz izveidosiet savienojumu ar spēles serveri. Savienojumu ar spēles serveri nevarēs atjaunot pirmo 30 sekunžu laikā pēc pārtraukuma.

Piezīme. Disfunkcijas gadījumā tiks anulētas visas izmaksas, spēle un visas neakceptētās likmes, kā arī tiks atlīdzinātas visas likmes, kuru iznākums netika izlemts.

2. Spēles noteikumi

Piezīme. Spēles galvenā ekrāna apakšdaļā redzamajā informācijas joslā varat skatīt pašreizējo ATLIKUMU, savu LIKMI un pašreizējo LAIMESTU jūsu valūtā (mobilajā tālrunī portreta skatā LAIMESTS ir redzams tieši zem tabulas). Pašreizējās likmju robežvērtības tiek rādītas galda augšējā kreisajā stūrī (min., maks.).

Jums iedalītās kārtis ir redzamas galda apakšējā daļā, savukārt, krupjē kārtis – galda augšējā daļā.

Blekdžeka spēlē jūs varat izspēlēt savu kāršu kombināciju pret krupjē kāršu kombināciju. Krupjē ir jāpaņem kārts, ja kāršu summa ir 16, un jānogaida, ja tā ir 17 vai augstāka. Ja jebkuras jūsu kāršu kombinācijas summa pārsniedz 21, krupjē nav jāpaņem kārts.

Piezīmes.

Lai spēlētu, izpildiet tālāk aprakstītās darbības.

1. darbība Lai sāktu spēli, vispirms veiciet obligāto likmi (Ante). Lai veiktu obligāto (Ante) likmi, klikšķiniet uz/pieskarieties žetonu grēdai un atlasiet vēlamo vērtību, tad klikšķiniet uz/pieskarieties obligāto likmju zonām, lai uzliktu žetonus uz galda. Ar katru klikšķi/pieskārienu tiek uzlikts viens žetons. Žetonu skaits uz vienu likmi nav ierobežots, taču atcerieties, ka likmes vērtība uz vienu kombināciju nedrīkst pārsniegt maksimālos

Papildus varat arī likt likmi uz Royal Pairs (spēlētāja pirmajām divām kārtīm), kas dod laimestu atbilstoši izmaksu tabulai:

Piezīme. Kad būsiet noklikšķinājis uz/pieskāries pogai DALINTI, citu žetonu grēdu nevarēs atlasīt, kamēr spēle nebūs beigusies.

2. darbība Kad likme tiek veikta, ir pieejamas tālāk aprakstītās iespējas.

3. darbība Kad spēle ir sākusies un esat saņēmis pirmās divas kārtis, atkarībā no spēles apstākļiem var būt pieejamas tālāk aprakstītās iespējas.

4. darbība. Visi laimesti tiek pieskaitīti atlikumam, un jums ir šādas iespējas:

Piezīme. Kad spēles sesija tiks atjaunota, nebūs iespējotas pogas ATKĀRTOT LIKMI un ATKĀRTOT LIKMI UN IZDALINTI. Ja atlasīto darbību nevar veikt ar pieejamo atlikumu, parādīsies dialoglogs, kas Jūs par to informēs.

Obligātā (Ante) likme laimē, ja spēlētāja kombinācija ir tuvāka 21 nekā krupjē kombinācija, nepārsniedzot 21.

3. Kāršu vērtības

Visas kārtis ir sadalītas četros mastos: kāravi, pīķi, erceni un kreiči. Visiem mastiem ir vienāds rangs.

Kārts

Kārts vērtība

2

2

3

3

4

4

5

5

6

6

7

7

8

8

9

9

10

10

Kalps

10

Dāma

10

Kungs

10

Dūzis

1 vai 11