Blackjack VIP

Zasady gry (1.0 — 07/10/2020)

1. Informacje ogólne

Grasz w naszego blackjacka przeciwko krupierowi. Krupier ma osiem wymieszanych talii kart. Celem gracza w blackjacku jest możliwie największe zbliżenie się do 21 punktów poprzez dodawanie wartości wszystkich kart otrzymanych w tym rozdaniu, bez przekraczania wartości 21.

Uwaga: Wartości żetonów są wyrażane w wybranej walucie. Przykładowo, jeśli waluta to EURO, wartość 1 żetonu wynosi 1 EURO.

Rodzaj blackjacka

Blackjack

Rozdania

1

Talie

8

Tasowanie

po każdej rundzie

Opcje rozdzielania

dozwolone jedno rozdzielenie (maksymalnie dwa rozdzielone rozdania na rozdanie)

Ubezpieczenie

Tak

Równe pieniądze

Tak

Poddanie rozdania

Nie

Krupier sprawdza, czy ma blackjacka

Jeśli odkryta karta krupiera ma wartość dziesięciu punktów lub jest asem, krupier nie sprawdza, czy ma blackjacka

Zwrot dla gracza

Maks. 99,40%

Gra rozłącza się po upływie określonej liczby minut bezczynności (liczba rożni się w zależności od jurysdykcji). Dzięki funkcji odzyskiwania sesji postępy zostaną zapisane, aby umożliwić kontynuację gry od momentu, w którym została ona przerwana.

W przypadku problemów technicznych powodujących utratę połączenia z serwerem gra jest automatycznie zapisywana i zostanie załadowana przy następnym połączeniu z serwerem. Przez pierwsze 30 sekund po rozłączeniu nie ma możliwości ponownego połączenia się z serwerem.

Uwaga: W przypadku awarii wszystkie wypłaty i gry zostają unieważnione. Wszystkie niezaakceptowane dotychczas zakłady zostaną unieważnione. Wszystkie nierozstrzygnięte zakłady zostaną zwrócone.

2. Zasady gry

Uwaga: Na pasku informacji na dole ekranu gry wyświetlane jest aktualne SALDO, Twój ZAKŁAD oraz Twoja aktualna WYGRANA w wybranej walucie (WYGRANA jest wyświetlona zaraz pod tabelą na urządzeniu przenośnym z ekranem w orientacji pionowej). Aktualne limity zakładów są wyświetlane w lewej górnej części tabeli (MIN, MAX).

Otrzymane karty są wyświetlane w dolnej części stołu, a karty krupiera są wyświetlane w górnej części stołu.

W blackjacku można rozegrać jedno rozdanie przeciwko krupierowi. Krupier musi dobierać karty przy 16 i zatrzymać się na 17 punktach. Jeśli wszystkie możliwe rozdania gracza dają furę, krupier nie musi dobierać dodatkowych kart.

Uwagi:

Aby grać, wykonaj następujące czynności:

Krok 1: Aby rozpocząć grę, należy najpierw wnieść zakład (Ante). Aby wnieść zakład Ante, kliknij/dotknij stos żetonów, aby wybrać wartość, a następnie kliknij/dotknij obszar zakładu Ante, aby umieścić żeton na stole. Każde kliknięcie/dotknięcie powoduje umieszczenie jednego żetonu na stole. Gracz może umieścić dowolną liczbę żetonów, ale wartość zakładu w rozdaniu nie może przekroczyć maksymalnych limitów stołu i musi mieć pokrycie w saldzie.

Uwaga: Po kliknięciu/dotknięciu przycisku ROZDAJ nie będzie można wybrać innego stosu żetonów aż do końca gry.

Krok 2: Po wniesieniu zakładu masz następujące możliwości:

Krok 3: Po rozpoczęciu gry i otrzymaniu pierwszych dwóch kart w zależności od sytuacji mogą być dostępne następujące opcje:

Krok 4: Wszelkie wygrane są dodawane do salda i można nimi:

Uwaga: Po przywróceniu sesji gry przyciski POSTAW oraz POSTAW PONOWNIE nie pojawią się. Jeśli saldo nie pozwala na wykonanie akcji, zostanie wyświetlony monit.

Zakład Ante zostaje wygrany, gdy gracz zbierze karty o wartości bliższej 21 punktów niż krupier bez przekraczania 21.

3. Wartości kart

Karty mają cztery kolory: Pik, Karo, Kier i Trefl. Wszystkie kolory mają równą wartość.

Karta

Wartość karty

2

2

3

3

4

4

5

5

6

6

7

7

8

8

9

9

10

10

Walet

10

Dama

10

Król

10

As

1 lub 11