Blackjack Multi Hand VIP

Mängureeglid (1.0 - 07/10/2021)

1. Ülevaade

Blackjacki mängimine toimub diileri vastu. Diileril on kaheksa kaardipakki, mis on kõik kokku segatud. Blackjacki eesmärgiks on saada käsi, mille suurus on kõiki käes olevate kaartide väärtusi kokku liites võimalikult lähedane 21-le, kuid ei ületa seda.

Märkus Žetoonide väärtused on esitatud teie valuutas. Näiteks, kui teie valuutaks on EURO, tähendab 1, et žetooni väärtuseks on 1 EUROT.

Blackjacki tüüp

Mitme käega Blackjack

Käed

3

Kaardipakid

8

Segamine

pärast iga mänguvooru

Splittimisvõimalused

Lubatud on üks split (maksimaalselt kaks split-kätt ühe käe kohta)

Kindlustus

Jah

Tasaraha

Jah

Loobumine

Ei

Diileri poolne Blackjacki kontrollimine

Kui diileri esiküljega kaardi väärtus on 10se väärtusega kaart või äss, ei kontrolli diiler Blackjacki võimalikkust

Mängija võiduprotsent:

99,40%

Mäng katkestatakse, kui te ei ole teatud arvu järjestikuste minutite jooksul aktiivne (see arv sõltub pädevusest). Sessiooni taastamise funktsioon salvestab mängu edenemise, nii et järgmisel korral, kui mäng on laaditud, saate jätkata sealt, kus te pooleli jäite.

Tehniliste probleemide korral, kui serveriga ühendatud mängitava mängu ühendus katkeb, salvestatakse mäng automaatselt ja laaditakse järgmine kord, kui luuakse mängu serveriga ühendus. Te ei saa 30 sekundi jooksul pärast ühenduse katkestamist mängu serveriga uuesti ühendust võtta.

Märkus Rikke korral kõik maksed ja mängud tühistatakse. Kõik veel kinnitamata panused tühistatakse ja kõik veel arveldamata panused tagastatakse.

2. Kuidas mängida

Märkus Inforibal, mis asub mänguekraani allservas, saate näha praegust SALDOT, oma PANUST ja oma praegust VÕITU enda valuutas. Olemasolevad panusepiirid on kuvatud laua üleval vasakusse äärde (MIN, MAX).

Teile jagatavad kaardid on näha laua alumisel osas ja diileri kaardid on näha laua ülemises osas.

Mitme käega Blackjackis on teil võimalik mängida diileri vastu kuni kolme erineva käega. Diiler peab 16 juures juurde võtma ja 17 või suurema juures jääma. Kui olete kõik võimalikud käed üle ajanud, ei pea diiler lisakaarte võtma. Järgmine teave puudutab kõiki kolme võimalikku kätte ühe mängu kestel.

Märkused:

Mängimiseks tegutsege järgmiselt.

1. tegevus Mängu alustamiseks tuleb teil esmalt teha panus (Eelpanus). Eelpanuse tegemiseks klõpsake/puudutage žetoonivirnal, et valida soovitud väärtus, ja klõpsake/puudutage seejärel eelpanusealadel, et asetada žetoon lauale. Iga klõpsatus/puudutus asetab kohale ühe žetooni. Võite asetada lauale nii palju žetoone, kui soovite panustada, kuid ärge unustage, et konkreetse käe panuse väärtus ei saa ületada laua maksimumlimiite ja peab jääma teie saldo piiresse.

Märkus Pärast seda, kui olete klõpsanud/puudutanud välja JAGA, ei ole teil enam võimalik kuni mängu lõpuni erinevat žetoonivirna valida.

2. tegevus Pärast panuse tegemist on teil järgmised võimalused.

3. tegevus Kui mäng on alanud ja te olete saanud igasse kätte kaks esimest kaarti, on olenevalt olukorrast teie käsutuses järgmised võimalused (hetke käsi on esile tõstetud).

4. tegevus: Kõik võidud lisatakse saldole ja teil on võimalus:

Märkus Pärast mängusessiooni taastamist nuppe KORDA ja KORDA PANUST ei kuvata. Kui teie saldo ei kata tegevuse mahtu, teavitab dialoogiaken teid sellisest olukorrast.

Võidate Eelpanuse, kui teie käsi on diileriga võrreldes 21-le lähemal, ilma 21-st üle minemata.

3. Kaartide väärtused

Kõik kaardid kuuluvad nelja masti: poti, ruutu, ärtu ja risti. Kõik mastid on võrdse tugevusega.

Kaart

Kaardi väärtus

2

2

3

3

4

4

5

5

6

6

7

7

8

8

9

9

10

10

Soldat

10

Emand

10

Kuningas

10

Äss

1 või 11