Blackjack

Pravidla hry (1.0 – 29/01/2021)

1. Přehled

Hrajete náš Blackjack proti dealerovi. Dealer má osm balíčků karet, které jsou vzájemně smíchané. Úkolem ve hře Blackjack je získat kombinaci karet o celkové hodnotě 21 bodů nebo se tomuto součtu co nejvíce přiblížit, aniž by došlo k překročení limitu 21 bodů. Do součtu se započítávají hodnoty všech karet obdržených pro daný list.

Poznámka: Hodnota žetonů je vyjadřovaná ve vámi zvolené měně. Pokud například používáte euro, hodnota žetonu 1 znamená 1 eura.

Typ Blackjacku

Blackjack

Listy

1

Balíčky

8

Zamíchání

po každém kole

Možnosti rozdělení

povoleno jedno rozdělení (maximálně dva rozdělené listy v jednom kole)

Pojistka

Ano

Rozdělení výhry

Ano

Kapitulace

Ne

Dealer kontroluje blackjack

Když má dealer lícem vzhůru otočenou desetibodovou kartu nebo eso, nekontroluje přítomnost blackjacku

Návratnost

Max. 99,40 %

Hra se odpojí, pokud po určitý počet po sobě jdoucích minut neprovedete žádnou akci (konkrétní hodnota se odvíjí od příslušné jurisdikce); funkce pro obnovení relace v takovém případě uloží váš postup hrou, abyste mohli po opětovném načtení pokračovat tam, kde jste skončili.

Pokud by nastaly technické komplikace, v jejichž důsledku by došlo ke ztrátě připojení k hernímu serveru, aktuální stav hry se automaticky uloží a znovu se načte, jakmile se příště k hernímu serveru připojíte. Opětovné připojení k hernímu serveru nelze navázat během prvních 30 sekund po odpojení.

Poznámka: V případě technické poruchy jsou všechny výhry a herní akce prohlášeny za neplatné. Veškeré sázky, které dosud nebyly přijaty, budou prohlášeny za neplatné a dosud nevypořádané sázky budou navráceny na herní účty.

2. Jak hrát

Poznámka: Na informační liště, jež se nachází ve spodní části herní obrazovky, najdete údaje o aktuálním ZŮSTATKU, své SÁZCE a aktuálních VÝHRÁCH ve zvolené měně (na mobilním zařízení v režimu na výšku je VÝHRA zobrazena přímo pod stolem). Aktuální limity sázek jsou zobrazeny v levém horním rohu stolu (MIN, MAX).

Karty, které dostanete, se zobrazují ve spodní části stolu, dealerovy karty se nacházejí v horní části stolu.

Ve hře Blackjack hrajete se svým listem proti listu dealera. Dealer musí brát karty do součtu 16, při součtu 17 a vyšším stojí. Pokud se se všemi svými listy ocitnete přes, nemusí si dealer brát žádné další karty.

Poznámky:

Chcete-li hrát, proveďte tyto kroky:

Krok 1: Při spuštění hry si musíte nejprve vsadit („ante“). Sázku „ante“ umístíte tak, že kliknutím/klepnutím na některý ze sloupců žetonů zvolíte požadovanou hodnotu žetonu a následným kliknutím/klepnutím do oblasti sázek ante položíte daný žeton na stůl. Každým kliknutím/klepnutím umístíte jeden žeton. Sázka se může skládat z libovolného počtu žetonů, mějte však na paměti, že hodnota sázky na žádný z listů nemůže přesáhnout maximální limit stolu a nesmí překročit výši vašeho zůstatku.

Poznámka: Jakmile kliknete/klepnete na tlačítko ROZDAT, nebudete si již moci zvolit jiný sloupec žetonů, dokud aktuální partie neskončí.

Krok 2: Po umístění sázky máte následující možnosti:

Krok 3: Poté, co se hra spustí a vy obdržíte dvojici svých úvodních karet, můžete mít k dispozici v závislosti na konkrétní situaci následující možnosti:

Krok 4: Všechny získané výhry se vám připočtou k zůstatku a zpřístupní se vám následující možnosti:

Poznámka: Po obnovení herní relace nejsou tlačítka OPĚTOVNĚ a OPĚTOVNĚ VSADIT k dispozici. Pokud vám na požadovanou akci nestačí aktuální zůstatek, objeví se dialogové okno, které vás o tom bude informovat.

Vaše sázka „ante“ vyhrává, když je váš list blíže 21 bodům než dealerovy karty, aniž by překročil hranici 21 bodů.

3. Hodnoty karet

Všechny karty jsou k dispozici ve čtyřech barvách: piky, káry, srdce a kříže. Všechny barvy mají stejnou hodnotu.

Karta

Hodnota karty

2

2

3

3

4

4

5

5

6

6

7

7

8

8

9

9

10

10

Kluk

10

Královna

10

Král

10

Eso

1 nebo 11